29.11.2020 14:46


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Black Box Trees Umelý vianočný stromček Brampton 155 cm

Č.výr. 1556760
  • Vianočný stromček na opakované použitie
  • Realistický vzhľad vďaka použitiu vopred vytvarovaného ihličia z PE
  • Prirodzený tvar
  • Jednoduché postavenie vďaka kĺbovej konštrukcii
  • 5-ročná záruka výrobcu (záručné podmienky pozri v časti "Ďalšie podrobnosti")
Informácie o výrobku
89,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1556760

S Black Box Trees umelým vianočným stromčekom Brampton zažijete výhody umelého stromčeka bez toho, aby ste ho dokázali odlíšiť od pravého stromčeka. Tento vianočný stromček totiž vyzerá veľmi prirodzene a je taký aj na dotyk. V prvom rade je to vďaka jeho charakteristickému prirodzenému tvaru. Okrem toho je stromček vyrobený z kvalitných materiálov. Vonkajšie vetvičky sú vyrobené z vopred vytvarovaného ihličia z PE: najlepší materiál na prirodzený vzhľad. Vnútorné vetvičky majú mäkké ihličie z PVC, stromček tak vyzerá pekne husto. Na nerozoznanie od pravého stromčeka! Umelý stromček sa dá ľahko postaviť vďaka kĺbovej konštrukcii, vďaka ktorej vetvičky automaticky zapadnú na svoje miesto. To znamená oveľa viac času na čo najkrajšie ozdobenie stromčeka! Umelé vianočné stromčeky Brampton sú dostupné v rôznych veľkostiach. Tento model má výšku 155 x priemer 107 cm.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:PE & PVC
Osvetlenie:Nie
Výška:155 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:5,3 kg
Výška:155,0 cm
Šírka:107,0 cm
Dĺžka:107,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore