Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Black Box Trees Umelý vianočný stromček Brampton 185 cm

Č.výr. 1556778

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Umelé vianočné stromčeky

Popis výrobku

Č.výr. 1556778

S Black Box Trees umelým vianočným stromčekom Brampton zažijete výhody umelého stromčeka bez toho, aby ste ho dokázali odlíšiť od pravého stromčeka. Tento vianočný stromček totiž vyzerá veľmi prirodzene a je taký aj na dotyk. V prvom rade je to vďaka jeho charakteristickému prirodzenému tvaru. Okrem toho je stromček vyrobený z kvalitných materiálov. Vonkajšie vetvičky sú vyrobené z vopred vytvarovaného ihličia z PE: najlepší materiál na prirodzený vzhľad. Vnútorné vetvičky majú mäkké ihličie z PVC, stromček tak vyzerá pekne husto. Na nerozoznanie od pravého stromčeka! Umelý stromček sa dá ľahko postaviť vďaka kĺbovej konštrukcii, vďaka ktorej vetvičky automaticky zapadnú na svoje miesto. To znamená oveľa viac času na čo najkrajšie ozdobenie stromčeka! Umelé vianočné stromčeky Brampton sú dostupné v rôznych veľkostiach. Tento model má výšku 185 x priemer 127 cm.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:PE & PVC
Osvetlenie:Nie
Výška:185 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:7,8 kg
Výška:185,0 cm
Šírka:127,0 cm
Dĺžka:127,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore