Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Umelý vianočný stromček Nagano 210 cm s kovovým stojanom

Č.výr. 1567783

  • Zaisťuje vianočnú náladu bez nepríjemného opadávania ihličia, jednoduché premiestnenie
  • Výška: 210 cm
  • Z odolného polyetylénu (PE)
  • Prírodný zelený odtieň
Informácie o výrobku
149,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

7 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1567783

Hustá umelá jedľa Nagano šíri vianočnú atmosféru u Vás doma bez opadávania ihličia. Po zvyšok roka ju možno bez problémov skladovať, napríklad v skrini alebo v pivnici. Rovnako jednoduché je potom opätovné premiestnenie na požadované miesto. Stromček je vyrobený z odolného plastu, polyetylénu (PE). Polyetylén je recyklovateľný a neobsahuje žiadne zmäkčovadlá ani ťažké kovy. Rovnomerná a rovná jedľa má výšku 210 cm. Je opatrená 1448 vetvami a upúta tak pozornosť prirodzene vyzerajúcim hustým vzhľadom. Farba presne imituje zelený odtieň urastených jedlí. Pre bezpečnú inštaláciu u Vás doma je vianočný stromček vybavený robustným kovovým stojanom. Ten je veľmi stabilný a presne prispôsobený pre hmotnosť a veľkosť umelej jedle.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:PE
Osvetlenie:Nie
Výška:210 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:13,0 kg
Výška:2,10 m
Šírka:113,0 cm
Dĺžka:113,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore