baliv Umývadlová batéria WT-110 pochrómovaná

Č.výr. 1352376

  • Ako stvorená pre vás! baliv sa hodí do vašej kúpeľne a do vášho života
  • S funkciou Eco: tak jednoducho šetríte vodu
  • Dostanete materiály s dlhou životnosťou a všetko, čo potrebujete na montáž
Informácie o výrobku
47,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1352376

V kúpeľni začínate svoj deň - a tam ho aj končíte. Ale aj počas dňa slúži kúpeľňa ako oddychové útočisko. Je teda skvelé, keď sa v tomto priestore spojí kvalita, dizajn a funkčnosť: ako s našou baliv umývadlovou batériou WT-110. Je jedno, či svoj deň začínate sami alebo spoločne so svojou rodinou - bude vás spoľahlivo sprevádzať každý deň.

baliv - stvorená pre život
Elegantná umývadlová batéria je vďaka svojmu vzhľadu skutočnou klasikou medzi jednopákovými zmiešavacími batériami. Má kompaktný tvar s čistými líniami, ktorý sa hodí do každej kúpeľne, a z ktorého sa môžete každý deň tešiť.
Kartuša tejto batérie disponuje odporom. Automaticky vám bráni v tom, aby ste naplno pustili vodu, keď to nie je vôbec potrebné. Tak jednoducho šetríte vodu! Pri otvorení presne spozorujete, v ktorom bode prekonáte odpor a cez kohút potečie plné množstvo vody.

Pretože chcete kúpeľňu, ktorá dlho vydrží
Pri výrobe kladieme, samozrejme, dôraz na používanie výlučne kvalitných materiálov. Aby batéria so svojím pochrómovaným povrchom nielen dobre vyzerala, ale bola aj robustná a mala dlhú životnosť, je vyrobená z kvalitnej mosadze. Všetky časti našej batérie, ktoré prichádzajú do kontaktu s pitnou vodou, okrem toho spĺňajú vysoké hygienické štandardy. A pretože už viete, aký veľký dôraz kladieme na kvalitu, asi vás ani neprekvapí, že je pre nás samozrejmosťou päťročná záruka.

Voda tečie obratom ruky
Kúpeľňová batéria obsahuje zmiešavaciu trysku, ktorá vytvára príjemne mäkký prúd vody. Okrem toho sme do nej zabudovali kvalitnú kartušu s keramickými tesniacimi podložkami - po montáži ju môžete hneď používať. A aby ste pri montáži nemuseli zbytočne strácať čas, priložili sme k batérii všetok materiál, ktorý budete potrebovať.

Obsah dodávky
baliv umývadlová batéria WT-110
Odtoková armatúra s excentrom
Pripojovacie hadice
Upevňovací materiál

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Jednopáková miešacia batéria
Spôsob pripojenia:Stojánková armatúra (s 2 prípojmi)
Prevedenie:Štandard
Šetrenie vodou:Áno
Farba:Chróm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:820 g
Výška:15,0 cm
Šírka:4,2 cm
Dĺžka:14,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore