baliv Umývadlová batéria WT-180 pochrómovaná

Č.výr. 1352491

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Umývadlové vodovodné batérie

Popis výrobku

Č.výr. 1352491

V kúpeľni začínate svoj deň - a tam ho aj končíte. Ale aj počas dňa slúži kúpeľňa ako oddychové útočisko. Je teda skvelé, keď sa v tomto priestore spojí kvalita, dizajn a funkčnosť: ako s našou baliv umývadlovou batériou WT-180. Je jedno, či svoj deň začínate sami alebo spoločne so svojou rodinou - bude vás spoľahlivo sprevádzať každý deň.

baliv - stvorená pre život
Pekná kúpeľňová batéria sa vám zapáči vďaka svojmu charakteristickému dizajnu: hranaté základné tvary s dlhým, plochým výtokovým ramienkom a k tomu vhodná plochá páka - čistá, jednoduchá, a predsa mimoriadna. Tak sa stane zaujímavým dekoračným prvkom vo vašej oáze pokoja, ktorý očarí vás a vašu rodinu. Nevyzerá len dobre, ale osvedčila sa aj v dennom živote.

Pretože chcete kúpeľňu, ktorá dlho vydrží
V našej výrobe kladieme, samozrejme, dôraz na používanie výlučne kvalitných materiálov. Pretože si myslíme, že batéria by nemala len dobre vyzerať, ale má byť aj robustná a mať dlhú životnosť. Preto je vyrobená z kvalitnej mosadze. Vďaka pochrómovanému povrchu má elegantný vzhľad. Všetky časti našej batérie, ktoré prichádzajú do kontaktu s pitnou vodou, okrem toho spĺňajú vysoké hygienické štandardy. A pretože už viete, aký veľký dôraz kladieme na kvalitu, asi vás ani neprekvapí, že je pre nás samozrejmosťou päťročná záruka.

Voda tečie obratom ruky
Zmiešavacia tryska, ktorá je zabudovaná do umývadlovej batérie, vytvára pekne mäkký prúd vody. Okrem toho sme do nej zabudovali kvalitnú kartušu s keramickými tesniacimi podložkami - po montáži ju môžete hneď používať. A aby ste pri montáži nemuseli zbytočne strácať čas, priložili sme k batérii všetok materiál, ktorý budete potrebovať.

Obsah dodávky
baliv umývadlová batéria WT-180
Odtoková armatúra s excentrom
Pripojovacie hadice
Upevňovací materiál

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Jednopáková miešacia batéria
Spôsob pripojenia:Stojánková armatúra (s 2 prípojmi)
Prevedenie:Štandard
Šetrenie vodou:Nie
Farba:Chróm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:947 g
Výška:13,2 cm
Šírka:4,5 cm
Dĺžka:18,2 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore