Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Jednopáková umývadlová batéria Arun chrómovaná

Č.výr. 4774675

  • Hranaté a okrúhle, elegantné a moderné - jednoducho na všetky prípady!
  • Vrát. pripojovacích hadíc a upevňovacieho materiálu
  • baliv - stvorené pre život
Informácie o výrobku
39,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4774675

Atraktívna kombinácia: Baliv umývadlová batéria WT-5060 má hranaté aj okrúhle prvky, ktoré tvoria jej mimoriadny dizajn. Bez extravagancie sa stane pekným dekoračným prvkom vo vašej oáze pokoja. Pritom sa rovnako dobre začlení do klasického zariadenia, ako aj do modernej kúpeľne.

Voda tečie obratom ruky
Mäkký prúd vody zabezpečuje zmiešavacia tryska, ktorá je súčasťou dodávky. Po namontovaní môžete batériu používať ihneď, pretože sme do nej už zabudovali kvalitnú kartušu s keramickými tesniacimi podložkami. A pretože chcete kúpeľňu, ktorá dlho vydrží, je kúpeľňová batéria vyrobená z kvalitnej mosadze. Svoj atraktívny vzhľad získava batéria aj vďaka povrchu v chrómovej farbe. A aby ste pri montáži nemuseli zbytočne strácať čas, prikladáme k batérii všetok materiál, ktorý je na to potrebný.

baliv - stvorené pre život
V kúpeľni začíname svoj deň a takisto ho aj končíme. Ale aj počas dňa slúži kúpeľňa ako oddychové útočisko. Je teda skvelé, keď sa v tomto priestore spojí kvalita, dizajn a funkčnosť: Ako s našimi baliv umývadlovými batériami. Nezáleží na tom, či svoj deň začínate osamote alebo spoločne so svojou rodinou - budú vás spoľahlivo sprevádzať každý deň. Všetky časti našej batérie, ktoré prichádzajú do kontaktu s pitnou vodou, okrem toho spĺňajú vysoké hygienické štandardy aktuálneho nariadenia o pitnej vode Spolkového úradu pre životné prostredie (UBA) a Nemeckého plynárenského a vodárenského zväzu (DVGW).

Rozsah dodávky
baliv umývadlová batéria WT-5060
Odtoková armatúra s excentrom
Pripojovacia hadica
Upevňovací materiál

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Jednopáková miešacia batéria
Spôsob pripojenia:Stojánková armatúra (s 2 prípojmi)
Séria:Arun
Prevedenie:Štandard
Šetrenie vodou:Nie
Farba:Chróm
Šetrenie vodou:Bez funkcie úspory vody
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,05 kg
Výška:15,9 cm
Šírka:13,0 cm
Dĺžka:4,8 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore