Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Jednopáková umývadlová batéria Arun pochrómovaná

Č.výr. 1352301

  • Presvedčivé spracovanie
  • Vrát. zmiešavacej trysky na mäkký prúd vody bez striekania
  • Otočné výtokové ramienko na rozšírený akčný rádius
Informácie o výrobku
64,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1352301

Kvalitná OBI Deco-Line jednopáková umývadlová batéria Arun slúži ako moderná batéria pre vaše kúpeľňové umývadlo. Batéria má tvarovo pekný dizajn, ktorý pôsobí jednoducho, ale predsa ušľachtilo. Jednopákovú zmiešavaciu batériu môžete pohodlne ovládať jednou rukou na reguláciu prietokového množstva a teploty. Vďaka vysokému a o 360° otočnému výtokovému ramienku sa zväčší akčný rádius, čo je veľmi pohodlné napríklad pri umývaní vlasov alebo umývaní kúpeľňových potrieb.

Tvarovo pekný dizajn vo vysokej kvalite
Batéria je vyrobená z robustnej mosadze s pochrómovaným, lesklým povrchom. Zmiešavacia tryska vytvára mäkký prúd vody bez striekania a pomáha pri úspore vody vďaka primiešavaniu vzduchu. Kvalitnú kartušu môžete vymeniť, a tak máte k dispozícii možnosť opráv. Vďaka keramickým tesniacim podložkám je ovládanie jemné a tiché. Batéria sa pripája na prípojku teplej a studenej vody domu pomocou dvoch pripojovacích hadíc, ktoré zodpovedajú nariadeniu o pitnej vode. Dá sa jednoducho namontovať na umývadlo.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Jednopáková miešacia batéria
Spôsob pripojenia:Stojánková armatúra (s 2 prípojmi)
Séria:Arun
Prevedenie:Štandard
Šetrenie vodou:Nie
Farba:Chróm
Šetrenie vodou:Bez funkcie úspory vody
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,03 kg
Výška:21,9 cm
Šírka:10,8 cm
Dĺžka:12,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore