Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Páková umývadlová batéria Duero

Č.výr. 5249347

  • Výtok v štýle vodopádu: Nádych wellness počas všedného dňa
  • Vrát. pripojovacích hadíc a upevňovacieho materiálu
  • baliv - stvorené pre život
Informácie o výrobku
89,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5249347

Chcete troška wellness počas hektického všedného dňa? Potom si vychutnávajte pekný vodopádový výtok vody baliv umývadlovej batérie WT-361. Nielenže vnesie nový stimul do vašej kúpeľne, zahnuté výtokové ramienko navyše aj dobre vyzerá. Dizajn dopĺňa aj rukoväť, ktorá dobre sedí v ruke a takisto je mierne zakrivená. Skutočná malá osobná oáza

Voda tečie obratom ruky
Mäkký prúd vody vzniká vďaka zabudovanej zmiešavacej tryske. Okrem toho sme do nej zabudovali kvalitnú kartušu s keramickými tesniacimi podložkami - po montáži ju môžete hneď používať. A pretože chcete kúpeľňu, ktorá dlho vydrží, je kúpeľňová batéria vyrobená z kvalitnej mosadze. Pochrómovaný povrch vyzerá elegantne a je nadčasový. A aby ste pri montáži nemuseli zbytočne strácať čas, prikladáme k batérii všetok materiál, ktorý je na to potrebný.

baliv - stvorené pre život
V kúpeľni začíname svoj deň a takisto ho aj končíme. Ale aj počas dňa slúži kúpeľňa ako oddychové útočisko. Je teda skvelé, keď sa v tomto priestore spojí kvalita, dizajn a funkčnosť: Ako s našimi baliv umývadlovými batériami. Nezáleží na tom, či svoj deň začínate osamote alebo spoločne so svojou rodinou - budú vás spoľahlivo sprevádzať každý deň. Všetky časti našej batérie, ktoré prichádzajú do kontaktu s pitnou vodou, okrem toho spĺňajú vysoké hygienické štandardy aktuálneho nariadenia o pitnej vode Spolkového úradu pre životné prostredie (UBA) a Nemeckého plynárenského a vodárenského zväzu (DVGW).

Rozsah dodávky
baliv umývadlová batéria WT-361
Odtoková armatúra s excentrom
Pripojovacia hadica
Upevňovací materiál

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Jednopáková miešacia batéria
Spôsob pripojenia:Stojánková armatúra (s 2 prípojmi)
Séria:Duero
Prevedenie:Štandard
Šetrenie vodou:Nie
Farba:Chróm
Šetrenie vodou:Bez funkcie úspory vody
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,79 kg
Výška:14,2 cm
Šírka:4,5 cm
Dĺžka:15,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore