Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Schütte Dizajnová drezová batéria Cornwall nízkotlaková vzhľad ušľachtilej ocele

Č.výr. 1368679

  • Nízkotlaková batéria - vhodná len pre beztlakové ohrievače pod drezom a malé bojlery
  • S mimoriadne vysokým oblúkovým výtokovým ramienkom a 360° rozsahom otáčania na komfortný akčný rádius
  • Úspora energie vďaka funkcii Cold-Start 5-ročná záruka výrobcu (záručné podmienky nájdete v časti "Ďalšie podrobnosti")
Informácie o výrobku
 
89,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1368679

Vysokokvalitná Schütte nízkotlaková dizajnová drezová batéria Cornwall so vzhľadom ušľachtilej ocele vytvára akcenty v kuchyni a vďaka jednoručnému ovládaniu sa postará o väčšiu voľnosť pohybu pri umývaní. Je vhodná len pre beztlakové ohrievače pod drezom. Táto elegantná stojanová batéria s vysokým oblúkovým výtokovým ramienkom a 360° rozsahom otáčania sa postará o komfortný akčný rádius. Drezová batéria disponuje energeticky úspornou funkciou Cold-Start, ktorá umožňuje prítok len studenej vody pri strednej polohe páky. K výbave patrí tichá, vymeniteľná kartuša a trvácne keramické tesnenia. Materiály drezovej batérie zodpovedajú ustanoveniam nemeckého nariadenia o pitnej vode a komponenty, ktoré prichádzajú do kontaktu s vodou, boli testované podľa KTW a W270. Vďaka kompletnej montážnej súprave a ľahko zrozumiteľnému návodu na montáž bude inštalácia hračkou. Prísne kontroly kvality a kvalitné materiály zaručujú vysokú bezpečnosť a najlepšiu kvalitu vody.
Nízkotlaková batéria znamená, že prítok do nízkotlakovej batérie (tri prípojné hadice) je vždy otvorený, a preto sa nemôže vytvoriť tlak v zásobníku. Pri nízkotlakovej batérii štandardne dochádza ku kvapkaniu vodovodných kohútikov a počas doby zahrievania zariadenia uniká z výtokového ramienka expandovaná voda. Tento proces je normálny, nedá sa mu zabrániť a nie je to dôvod na reklamáciu. Detaily výrobku: Hmotnosť výrobku: cca 1 590 g Povrch: vzhľad ušľachtilej ocele 35 mm kartuša Rozmery (Š x V x H): 59 x 377 x 188 mm

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Jednopáková miešacia batéria
Spôsob pripojenia:Nízkotlaková armatúra (s 3 prípojmi)
Šetrenie vodou:Áno
Šetrenie vodou:Áno
Druh:Jednopáková miešacia batéria
Šetrenie vodou:S funkciou úspory vody
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,14 kg
Výška:37,7 cm
Šírka:5,9 cm
Dĺžka:18,8 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore