Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Zemina pre kvetiny 40 l

Č.výr. 4670618

  • Aktivuje pôdny život
  • Zabezpečuje intenzívny rozvoj koreňov
  • Bohatý na prírodné živiny
Informácie o výrobku
2,19 EUR
Odstupňovaná cena

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

viac ako 300 ks k dispozícii

Viac na tejto stránke

Popis výrobku

Č.výr. 4670618

Zemina pre kvetiny je určená pre univerzálne použitie.
Táto zemina pre kvety sa skladá zo zložiek rastlinného pôvodu, ako je kompostovaná kôra ihličnatých stromov, kompost zo zelených zvyškov a rašelina. Zemina aktivuje život a vďaka dobrému vedeniu vzduchu dáva najlepšie predpoklady pre vývoj silných koreňov. Nie je vhodná pre izbové a vresoviskové rastliny a pre pestovanie mladých sadeníc.
Vhodná najmä pre pestovanie na záhrade, na balkóne a terase. Stabilný štruktúra vďaka kôre ihličnatých stromov a kompostu zo zelených zvyškov. Bohatá na prírodné živiny rastlinného pôvodu. Ekologická, pretože sa vyrába zo surovín rastlinného pôvodu. Množstvo na palete: 51 ks.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Obsah rašeliny v %:30 %
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:16,5 kg
Výška:8,0 cm
Šírka:44,0 cm
Dĺžka:81,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore