Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Parapetná skrutka so šošovkovou PZ hlavou priemer 3,9 mm x 16 mm nerezová, 1

Č.výr. 1875095

  • Do hliníkového a dreveného rámu
  • Nylónová podložka zabraňuje poškriabaniu
  • Bez predvŕtania vďaka samoreznému závitu a ostrej špičke
  • Hlava dosadajúca na materiál zvyšuje prítlak
Informácie o výrobku
 
9,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 1875095

LUX-TOOLS parapetná skrutka o priemere 3,9 mm x 16 mm sa skvele hodí na pripevnenie okenných parapetov na montážny profil hliníkového a dreveného okenného rámu. Obzvlášť praktické: Predvŕtanie nie je nutné. Vďaka samoreznému závitu a ostrej špičke je možné skrutku ľahko zaskrutkovať do materiálu. Plný závit zaručuje vysokú pevnosť medzi dvoma spájanými súčasťami pri zaťažení ťahom a tlakom. Skrutka má PZ hlavu. Zárezy v tvare kríža doplňujúce bežnú krížovú drážku zaisťujú väčšiu pevnosť a minimalizujú skĺzanie do strany pri skrutkovaní.

Vďaka kvalitnej nerezovej ocele je táto skrutka odolná voči korózii a hodí sa pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Nylónová podložka navyše zabraňuje kontaktu medzi skrutkou a parapetom pre minimalizáciu poškodenia a korózie. Šošovková hlava dosadajúca na materiál zvyšuje prítlak a zamedzuje strhnutiu povlaku. Okrúhly tvar znižuje riziko poranenia. Mierne, charakteristické zaoblenie hornej časti hlavy zaisťuje optické pozdvihnutie stavebného prvku. Súčasťou dodávky je 10 ks.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ výrobku:Špeciálna skrutka
Pohon:Pohon PZ s krížovou drážkou
Hlava:Šošovkovitá hlava
Materiál:Ušľachtilá oceľ (A2)
Povrch:Lesklý
Typ závitu:Úplný závit
Obsah balenia:10 ks
Priemer:3,9 mm
Dĺžka:16 mm
Vhodná veľkosť hmoždinky:4 mm - 5 mm
Vhodná veľkosť vrtáka:2,5 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore