Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Skrutka do plechu so zápustnou šošovkovou PH hlavou priemer 3,5 mm x 13 mm p

Č.výr. 1883131

  • Ideálna na pripevnenie plechových dielov alebo plastových dosiek
  • Vytvára závit v materiáli
  • Plošné zapustenie do materiálu a dekoratívny charakter
Informácie o výrobku
 
1,29 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 1883131

LUX-TOOLS skrutka do plechu o priemere 3,5 mm x 13 mm slúži na pripevnenie a inštaláciu plechov alebo plastových dosiek. Vytvára závit v predvŕtanom materiáli. Plný závit zaručuje vysokú pevnosť medzi dvoma spájanými súčasťami pri zaťažení ťahom a tlakom. Skrutka má PH hlavu. Vďaka dobrému prenosu sily zaručuje rýchle a efektívne spojenie.

Skrutka do plechu je vyrobená z pozinkovanej ocele. Vďaka tomu má vysokú pevnosť a dobrú odolnosť voči korózii. Vďaka zápustnej šošovkovej hlave ju možno zapustiť do jednej roviny s materiálom. Minimalizuje to ostré hrany, a tým riziko poranenia. Mierne, charakteristické zaoblenie hornej časti hlavy zaisťuje optické pozdvihnutie stavebného prvku. Preto sa táto skrutka do dreva dobre hodí aj na dekoratívne účely. Súčasťou dodávky je 12 ks.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ výrobku:Skrutky do plechu
Pohon:Pohon PH s krížovou drážkou
Hlava:Šošovkovitá zápustná hlava
Materiál:Oceľ
Povrch:Pozinkovaný
Typ závitu:Úplný závit
Obsah balenia:12 ks
Priemer:3,5 mm
Dĺžka:13 mm
Vhodná veľkosť hmoždinky:4 mm - 5 mm
Vhodná veľkosť vrtáka:2,5 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore