LUX-TOOLS Skrutka PZ, so zápustnou hlavou, plný závit, pr. 4 x 20 mm, 25 ks
Číslo výrobku 2015147Opis výrobku
Číslo výrobku 2015147
Skrutky so zapustenou (zápustnou) hlavou
Spodná časť hlavy má tvar kužeľa, preto zapadne do vyvŕtaného otvoru a hlava zostane v jednej rovine s materiálom, tým nevyčnieva. Najčastejšie je zapustená hlava používaná pri výrobe nábytku, pretože stačí hlavu prelepiť krytkou a vzhľad dreva zostane nenarušený.
Drážka PZ (Pozidriv)
Kríž na rozdiel od drážky PH je doplnený ešte o jeden kríž s užším a plytším, pootočením o 45°. Hrot skrutkovača sa tak ľahšie drží v drážke. Drážka je typická najmä pre skrutky do dreva. Podobnosť drážky PH a PZ sa často zamieňa. Ak hroty zameníte, môže dôjsť k nevratnému poškodeniu skrutky či hrotu.
Pozinkovaná oceľ (žltá)
Skrutky z pozinkovanej ocele nie sú dlhodobo odolné voči poveternostným vplyvom, ani pri použití v mäkkých drevinách, preto nie sú odporúčané na použitie v exteriéri. V exteriéri sú použiteľné iba v prípade, že miesto je chránené pred priamym pôsobením poveternostných vplyvov. Sú vhodné pre triedu prevádzky 1 a 2, tá je charakterizovaná vlhkosťou materiálu zodpovedajúcou teplote 20°C a relatívnou vlhkosťou okolitého vzduchu presahujúcou 65 % iba po niekoľko týždňov v roku. V tejto triede prevádzky nepresahuje vlhkosť u väčšiny dreva ihličnatých drevín 12 % (jedná sa predovšetkým o obývané interiéry).
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874861368
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Pohon: | Pohon PZ s krížovou drážkou |
| Hlava: | Zápustná hlava |
| Povrch: | Žlté pozinkovanie |
| Obsah balenia: | 25 ks |
| Vhodná veľkosť hmoždinky: | 5 mm - 6 mm |
| Vhodná veľkosť vrtáka: | 2,5 mm |
| Materiál skrutiek: | Oceľ |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 40 g |
| Výška: | 4 mm |
| Šírka: | 4 mm |
| Hĺbka: | 2,0 cm |



