Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Univerzálna skrutka so zápustnou hlavou drážka PZ priemer 4,5 mm x 35 mm poz

Č.výr. 1873330

  • Univerzálne použitie v dreve, plaste alebo betóne
  • Vďaka samoreznému závitu a ostrému hrotu nie je potrebné predvŕtanie
  • Plošne zarovnané zapustenie v materiáli znižuje riziko poranenia
Informácie o výrobku
 
1,29 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 1873330

LUX-TOOLS univerzálna skrutka s priemerom 4,5 mm x 35 mm vám ponúka všestranné možnosti použitia: v drevených konštrukciách, plastoch, ako aj pri prácach v betóne, ak sa použijú vhodné hmoždinky. Je univerzálnym pomocníkom, ktorý by nemal chýbať vo vašej domácnosti. Mimoriadne praktické: Nie je potrebné predvŕtanie. Vďaka samoreznému závitu a ostrému hrotu sa skrutka dá jednoducho zaskrutkovať do materiálu. Plný závit pritom zaručuje vysokú pevnosť v ťahu a tlaku medzi dvomi spojenými konštrukčnými dielmi. Univerzálna skrutka má drážku PZ. Dodatočné krížové zárezy k bežnej krížovej drážke zabezpečujú dodatočné uchytenie a minimalizujú bočné skĺznutie pri skrutkovaní.

Skrutka je vyrobená z ocele. Vďaka pozinkovaniu má vysokú pevnosť. Okrem toho ponúka ochranu proti korózii. Zápustná hlava umožňuje plošne zarovnané zapustenie do materiálu. Tým sa predchádza vzniku ostrých hrán v materiáli a znižuje sa riziko zranenia. Hlava skrutky sa dá navyše omietnuť, takže nie je viac viditeľná. Jedno balenie obsahuje 10 ks.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ výrobku:Univerzálna skrutka
Pohon:Pohon PZ s krížovou drážkou
Hlava:Zápustná hlava
Materiál:Oceľ
Povrch:Bielo pozinkované
Typ závitu:Úplný závit
Obsah balenia:10 ks
Priemer:4,5 mm
Dĺžka:35 mm
Vhodná veľkosť hmoždinky:5 mm - 6 mm
Vhodná veľkosť vrtáka:3 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore