Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Závrtná skrutka so zápustnou PH hlavou priemer 4,2 mm x 16 mm pozinkovaná

Č.výr. 1883420

  • Ideálna na pripevnenie plechových dielov alebo plastových dosiek
  • Vytvára závit v materiáli
  • Plošné zapustenie do materiálu
Informácie o výrobku
 
1,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 1883420

LUX-TOOLS závrtná skrutka o priemere 4,2 mm x 16 mm slúži na pripevnenie a inštaláciu plechov alebo plastových dosiek a vytvára závit v materiáli. Vrtný hrot umožňuje spracovanie bez predvŕtania. Plný závit zaručuje vysokú pevnosť medzi dvoma spájanými súčasťami pri zaťažení ťahom a tlakom. Skrutka má PH hlavu. Vďaka dobrému prenosu sily zaručuje rýchle a efektívne spojenie.

Skrutka z nerezovej ocele má vysokú pevnosť a dobrú odolnosť voči korózii. Vďaka zápustnej hlave ju možno zapustiť do jednej roviny s materiálom. V materiáli sa tak nevytvárajú ostré hrany a znižuje sa riziko zranenia. Navyše je možné hlavu skrutky ľahko omietnuť, takže nie je vidieť. Súčasťou dodávky je 16 ks.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ výrobku:Skrutky do plechu
Pohon:Pohon PH s krížovou drážkou
Hlava:Zápustná hlava
Materiál:Oceľ
Povrch:Pozinkovaný
Typ závitu:Úplný závit
Obsah balenia:16 ks
Priemer:4,2 mm
Dĺžka:16 mm
Vhodná veľkosť hmoždinky:5 mm - 6 mm
Vhodná veľkosť vrtáka:2,5 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore