Skrutka do sadrokartónu so zápustnou hlavou PH2 s jemným závitom 4,2x65mm, 200ks
Číslo výrobku 3859154Opis výrobku
Číslo výrobku 3859154
Skrutky so zápustnou hlavou
Skrutky so zápustnou hlavou sa používajú tam, kde je potrebné, aby hlava skrutky bola zarovnaná s povrchom materiálu, do ktorého sa skrutkuje. Vďaka tomu je povrch hladký a estetický bez vyčnievajúcich častí. Najčastejšie sa používajú v nábytkárstve, stavebníctve a pri drobných domácich projektoch. V nábytkárstve ich využijete pri výrobe a montáži nábytku, kde je dôležitý hladký a estetický vzhľad. V stavebníctve na upevňovanie drevených konštrukcií, ako sú krovy, nosné prvky, drevené panely a ďalšie.
Drážka PH (Phillips)
Drážka PH, známa tiež ako Philips, je krížová drážka, ktorá sa používa na uťahovanie a povoľovanie skrutiek pomocou skrutkovača alebo bitov so zodpovedajúcim profilom. Je tvorená rovnoramenným krížom a vyznačuje sa tým, že čepeľ skrutkovača má kužeľovitý tvar a boky drážky sa smerom k špičke zužujú. Drážku PH nájdete predovšetkým pri skrutkách do sadrokartónu, v elektronike, nábytku a automobilovom priemysle.
Fosfátovaná oceľ
Fosfátovanie je chemická úprava povrchu ocele za účelom zvýšenia nehrdzavejúcej odolnosti a zlepšenia priľnavosti pre ďalší náter. Je jedným z najrozšírenejších spôsobov chemickej úpravy povrchu ocele, pri ktorom sa na povrchu vytvárajú vo vode nerozpustné kryštalické terciálne fosforečnany zinku, železa a mangánu. Fosfátová vrstva nie je sama o sebe dostatočnou ochranou proti korózii, a preto sa vždy dodatočne upravuje konzervačnými prostriedkami - nátermi, voskami a lakmi.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874705389
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Pohon: | Pohon PH s krížovou drážkou |
| Hlava: | Hlava trúbky |
| Povrch: | Čierno fosfátovaný |
| Obsah balenia: | 200 ks |
| Materiál skrutiek: | Oceľ |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 10 g |
| Výška: | 10,5 cm |
| Šírka: | 9,0 cm |
| Hĺbka: | 18,5 cm |



