COMPO SANA Univerzálny kvetinový substrát 5 l
Číslo výrobku 4546255Opis výrobku
Číslo výrobku 4546255
Substráty a kompost COMPO
Kvalitný pestovateľský substrát je základom zdravého rastu vašich rastlín. Poskytuje oporu koreňom, dokáže zadržať vodu a živiny a disponuje dostatočne kyprou a vzdušnou štruktúrou, aby umožnil koreňom dýchať. A pretože má každá rastlina iné nároky, nie je substrát ako substrát.
Univerzálny kvetinový substrát COMPO SANA
- Vysoko kvalitný substrát s univerzálnym použitím na vysádzanie a presádzanie všetkých izbových, balkónových alebo záhradných rastlín
- Obsiahnuté hnojivo pôsobí okamžite a zaručuje optimálne zásobovanie rastlín živinami po dobu až 8 týždňov
- Perlit z prírodných vulkanických hornín vytvára kyprú, vzdušnú štruktúru a zaisťuje dobré drenážne vlastnosti substrátu
- Špeciálny aktivátor koreňov podporuje vyvážené zásobovanie živinami a vodou a stará sa o správny zdroj koreňovej sústavy
Miesto aplikácie a obdobie použitia
- Interiér
- Záhrada
- Balkón a terasa
- Skleník
- Marec - október
Informácie o výrobcovi
Terrasan
Lovosická 711/30
19000 Praha
info@terrasan.cz
4008398511210
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblasť použitia: | Univerzálne použitie v interiéri aj exteriéri |
| Bio: | Nie bio |
| Obsah balenia: | 5 l |
| Rašelina: | Obsahuje rašelinu |
| Vhodné pre ekologické poľnohospodárstvo: | Nevhodné pre ekologické poľnohospodárstvo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,91 kg |
| Výška: | 37,0 cm |
| Šírka: | 23,5 cm |
| Hĺbka: | 6,0 cm |

















