Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Bosch Viacúčelový vrták CYL-9 Multi Construction 10 x 90 x 150 mm, d 9 mm

Č.výr. 4471777

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Univerzálne vrtáky

Popis výrobku

Č.výr. 4471777

Špirálový vrták CYL-9 MultiConstruction zaisťuje stabilné vŕtanie do všetkých druhov materiálov. Vystreďovací hrot zaisťuje stabilitu na začiatku vŕtania a univerzálne dobré vedenie. Technológia AWB spájkovania a kalenia optimalizovaná podľa priemeru zvyšuje robustnosť špirálového vrtáku s 2 čepeľami a znižuje vibrácie počas použitia. 4-žľabový dizajn Dura vrtáka s posilneným jadrom prináša lepšiu odolnosť voči opotrebovaniu a stabilitu pri vŕtaní do mäkkého betónu. Špirálový vrták CYL-9 MultiConstruction je opatrený reznými hranami brúsenými diamantom a špeciálne brúseným hrotom, vďaka čomu ide o ideálny viacúčelový vrták. Vrták je vyrobený z vysoko trvanlivého jemnozrnného karbidu, vyznačuje sa mimoriadne dlhou životnosťou a ponúka najlepšiu odolnosť voči opotrebovaniu. Vrták je kompatibilný so systémami s valcovým vretenom všetkých šnúrových aj akumulátorových vŕtačiek a umožňuje dosiahnuť dokonalé výsledky pri vŕtaní s príklepom aj bez príklepu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Norma:PGM murársky vrták asociativní zbor
Vhodné pre:Univerzálne
Priemer:10 mm
Dĺžka:150 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:65 g
Výška:22,5 cm
Šírka:4,1 cm
Dĺžka:10 mm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore