Pútací popruh AH-503L s račňou a hákom dvojdielny 5 x 1000 cm
Číslo výrobku 2124493Opis výrobku
Číslo výrobku 2124493
Upínací popruh umožňuje spoľahlivé zaistenie nákladu. Na tento účel je vybavený račňou a hákom. Možno ho použiť aj na upútanie. Upínací popruh môžete použiť aj na zaistenie pri osobných automobiloch, obytných vozidlách alebo karavanoch. Popruh je vyrobený z odolného polyesteru s odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Račňa a hák sú vyrobené z pozinkovanej ocele. Račňou je možné bezpečne a bez kĺzania zaistiť predmety. Vďaka samovťahovaciemu princípu račne vzniká vysoká ťažná a upínacia sila, takže na uťahovanie potrebujete len málo sily.
Rýchle upevnenie vďaka háku
Pre rýchle a nekomplikované upevnenie je upínací popruh vybavený hákom. Môžete ho ľahko zavesiť a koniec následne zasuňte do račne. Upínací pás má maximálnu ťažnú silu 2 500 kg. Systém popruhov je testovaný podľa normy EN12195-2, a preto ho môžete používať v cestnej premávke.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874301406
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ výrobku: | Príslušenstvo pre lanový kladkostroj |
| Vyhotovenie: | Príslušenstvo pre lanový kladkostroj |
| Materiál: | Polyester |
| Povrch: | Galvanicky pozinkované |
| Hrúbka materiálu: | 2,3 mm |
| Celková šírka: | 50 mm |
| Max. nosnosť: | 2 500 kg |
| Norma: | EN12195-2 |
| Celková dĺžka: | 10 m |
| Oblasť použitia: | Vonku |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3,20 kg |
| Výška: | 10,0 cm |
| Šírka: | 13,0 cm |
| Hĺbka: | 34,0 cm |







