Quickloader Upínacia guma s karabinou Bungee Carabiner 45 kg, 80 cm x 8 mm
Číslo výrobku 2631661Opis výrobku
Číslo výrobku 2631661
Upínacia guma QUICKLOADER s karabínou, ktorá zaistí, že vám neskĺzne. Vhodné pre bicykle, kempovanie, strešné nosiče, ručné vozíky, karavany a všetko ostatné.
Gumicuky Quickloader
Upínacia guma alebo gumicuk predstavuje ideálneho pomocníka pre hobby použitie, cestovanie a upevňovanie ľahkých nákladov. Upínacie gumy QUICKLOADER Butterfly Bungee sú okrem praktickosti zamerané predovšetkým na bezpečnosť. Majú ergonomický tvar a háky potiahnuté odolným plastom, ktorý minimalizuje riziko úrazu. Gumicuk je tiež prepojiteľný s ďalšími popruhmi QUICKLOADER Strap, takže si jeho dĺžku môžete vždy ľubovoľne predĺžiť.
Quickloader - zaistené s istotou
Fínska značka inovatívnych upínacích popruhov a systémov na upevňovanie a zaisťovanie nákladu. Popruhy Quickloader sa používajú ľahšie a rýchlejšie ako akékoľvek iné upevňovacie popruhy. Sú bezpečnejšie, univerzálnejšie a pohodlnejšie.
Informácie o výrobcovi
Rakennuskemia Oy
Kerkkolankatu 17
05800 Hyvinkää
tilaukset@rakennuskemia.fi
6418091183139,6418091186369
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ výrobku: | Gumové lano |
| Celková šírka: | 8 mm |
| Max. nosnosť: | 45 kg |
| Oblasť použitia: | Vonku a vnútri |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,01 kg |
| Výška: | 32,0 cm |
| Šírka: | 30,0 cm |
| Hĺbka: | 6,3 cm |





