Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Wolfcraft Jednoručná zvierka EHZ PRO 100-450

Č.výr. 1317809

  • Robustná a silná
  • Upínacia sila až 120 kg
  • Ľahké prestavenie na rozpernú funkciu stlačením tlačidla
Informácie o výrobku
20,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

8 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1317809

Silná Wolfcraft jednoručná zvierka na profesionálnu prácu umožňuje rýchle, bezpečné a pohodlné upínanie jednou rukou. Má upínaciu silu až 120 kg a vďaka ergonomickej rukoväti s protišmykovou zónou garantuje najjednoduchšiu manipuláciu a bezpečné uchopenie.

Ľahké a rýchle prestavenie na využitie rozpernej funkcie je možné kedykoľvek. Okrem toho vás presvedčí rovnomerne rozdelenou upínacou silou šetrnou k obrobkom vďaka veľkým upínacím plochám a extrémnemu 100 mm vysunutiu. Má veľkú dlhotrvajúcu upínaciu silu vďaka kvalitnej koľajnici. Veľmi ľahké uvoľnenie upínacej sily je kedykoľvek možné vďaka optimálnemu účinku páky. Krížová drážka umožňuje bezpečné upnutie okrúhlych predmetov.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Zvieradlá
Dĺžka:450 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,15 kg
Výška:68,0 cm
Šírka:26,0 cm
Dĺžka:4,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore