Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Baliv Sada háčikov Retro Futures 2-dielna plastová čierno-zlatá

Č.výr. 1893809

  • Nainštalovať vkusné háčiky a vytvoriť poriadok
  • Rýchle a jednoduché: Možno ich umiestniť ľubovoľne vďaka nalepeniu
  • Ľahko nájdu svoje miesto: 6,1 cm x 4,2 cm x 2,9 cm (V x Š x H)
  • Baliv - stvorené pre život
Informácie o výrobku
 
3,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 1893809

Okrúhly atraktívny doplnok: Táto skvelá baliv 2-dielna sada háčikov je nielen praktická, ale vnesie do vašej kúpeľne skvelé akcenty. Háčiky majú štýlové čierne guľaté prevedenie s trblietavým zlatým stredom, ktorý pekne pozdvihne dizajn - ušľachtilý kontrast, na ktorý je radosť pozerať! Háčiky sa pripevňujú jednoduchým prilepením a spoľahlivo poslúžia počas všedného dňa.

Hodí sa k vám aj do vašej kúpeľne
Háčiky sú vyrobené z čierneho plastu. Vyzerajú ušľachtilo a rýchlo sa čistia. Vďaka rozmerom 6,1 cm x 4,2 cm x 2,9 cm (V x Š x H) možno pre oba kusy ľahko nájsť vhodné miesto na stene. Vďaka jednoduchej montáži jednoduchým prilepením na stenu sú pripravené okamžite na použitie!

baliv - stvorené pre život
Kúpeľňové doplnky baliv premenia kúpeľňu v skutočnú oázu pokoja. Vďaka skvelému dizajnu nielen úžasne ladí, ale vyzerajú skvele aj so škvrnami od zubnej pasty. U baliv ide ruka v ruke kvalita a dizajn. Pre ešte väčšiu zábavu pri umývaní!

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Bavlna
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:20 g
Výška:10 mm
Šírka:50,0 cm
Dĺžka:80,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore