Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

baliv Súprava uterákov pre hostí Retro Futures 2-dielna bavlna antracitová

Č.výr. 1893312

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Uteráky

Popis výrobku

Č.výr. 1893312

Majú sa vaši hostia cítiť ako doma? Tieto baliv uteráky pre hostí patria vedľa každého umývadla! Malé uteráky slúžia na vysušenie rúk a súčasne sú aj pastvou pre oko. Aby nikto nebol ukrátený, sú k dispozícii hneď 2 kusy.

Hodí sa k vám aj do vašej kúpeľne
Uteráky skrášlia akýkoľvek priestor na umývanie. Vďaka svojmu jednoduchému, ale elegantnému dizajnu sa dajú začleniť do každej kúpeľne. Kompaktné rozmery majú 50 cm na výšku a 30 cm na šírku. Vďaka tomu sa hodia aj do menších kúpeľní alebo WC pre hostí. Sú vyrobené zo 100 % bavlny, vďaka čomu sú nielen mäkké, ale dajú sa aj veľmi ľahko čistiť.

baliv - stvorené pre život
Kúpeľňové doplnky baliv urobia z vašej kúpeľne skutočnú oázu pokoja. So svojím skvelým dizajnom sa k sebe nielen výborne hodia, ale vyzerajú atraktívne dokonca aj s fľakmi od zubnej pasty. Pri baliv ide ruka v ruke kvalita a dizajn. Na ešte väčšiu zábavu pri umývaní!

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Uterák pre hostí
Materiál:Bavlna
Farba:Antracitová
Rozmery (DxŠ):50 x 30 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore