Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Vileda Glitzi hubička, 2ks

Č.výr. 4704144

  • Extra savá hubička
  • Vysoká absorbcia
Informácie o výrobku
1,59 EUR
0,80 € / ks

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

14 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4704144

Extra savá hubička s abrazívnou časťou pre ľahké drhnutie. Zložka z prírodnej celulózy pre dokonalé stieranie. Nakoľko vrchná strana hubičky prichádza do kontaktu s potravinami pri umývaní riadu najčastejšie, je hubička obohatená o ióny striebra. Ióny striebra zabraňujú rastu baktérií až o 99,9 percenta (testované nezávislým laboratóriom). Vďaka celulóze, ktorá je hlavnou zložkou, je hubička vysoko absorbčná. Jedinečný a ergonomický tvar. Počet kusov v balení: 2. Rozmery balenia: 27 cm x 165 cm x 122 cm. Vyrobené v ČR.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Utierky a špongie na umývanie
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:54 g
Výška:11,0 cm
Šírka:15,5 cm
Dĺžka:2,9 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore