Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Kombinovaná nástenná páková batéria Secchia chrómovaná rozteč 100 mm

Č.výr. 4683058

  • Úspora vody
  • Chrómovaná
  • Z mosadze
  • Rozteč: 100 mm
Informácie o výrobku
37,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4683058

Chrómovanú nástennú pákovú batériu Secchia pre vane a umývadlá možno ľahko ovládať jednou rukou. Prietokové množstvo a teplotu vody možno regulovať rýchlo a pohodlne, takže sa zníži spotreba vody. Hodí sa na napúšťanie vody na kúpanie i následné osprchovanie ručnou sprchou na požadovanú teplotu. Vašu kúpeľňu obohatí svojím moderným dizajnom s rozmanitými oblými a plochými komponentmi a stane sa skutočne atraktívnym prvkom. Línia telesa batérie a prepínače sú harmonicky zladené. Batéria je vyrobená z mosadze. Súčasťou dodávky sú odvzdušňovač s certifikáciou pre kontakt s pitnou vodou, S-prípojky aj podložky s certifikáciou pre kontakt s pitnou vodou. Vzdialenosť prípojok na stenu činí 100 mm a dĺžka S-výtoku činí 300 mm. Sprchu a hadicu certifikované pre kontakt s pitnou vodou možno zakúpiť zvlášť.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,24 kg
Výška:17,0 cm
Šírka:35,3 cm
Dĺžka:7,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore