Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Jednopáková vaňová batéria Kapilo

Č.výr. 1352251

  • Moderný tvar s hranatými a plochými prvkami
  • Kvalitná zmiešavacia tryska na mäkký prúd vody
Informácie o výrobku
109,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Objednať online a nechať si doručiť 

Dodacia lehota 4-6 pracovných dní

Rezervovať & vyzdvihnúť 

Bude pripravené na vyzdvihnutie v predajni Bratislava

Rezervácia nie je možná

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1352251

OBI Deco-Line vaňová batéria Kapilo s pekným tvarom funkčne a dekoratívne obohatí kúpeľňu. Je vhodná na napúšťanie vody na kúpanie, ako aj na následné osprchovanie ručnou sprchou s požadovanou teplotou. Na obohatenie vašej kúpeľne sa stane ušľachtilým dekoračným prvkom vďaka modernému vzhľadu s rozmanitými hranatými a plocho vytvarovanými komponentmi. Teleso batérie a prepínač sú navzájom harmonicky zladené vďaka svojim líniám. Vďaka jednopákovej zmiešavacej batérii môžete jednou rukou regulovať nielen prietokové množstvo, ale aj teplotu.

Symbióza pohodlného ovládania a moderného dizajnu
Batéria je vyrobená z mosadze s pochrómovaným, lesklým povrchom. Batéria je vybavená otestovanou kartušou, ako aj plynulo nastaviteľnou zmiešavacou tryskou. Vaňová batéria je navrhnutá na nástennú montáž. Pripojovacie komponenty sú normalizované a kompatibilné s bežnými nástennými prípojkami. Na pripojenie slúžia dve S-prípojky, ktoré sú súčasťou balenia. Dve rozety prispôsobené dizajnu zakrývajú prítokové vedenia na stene. Batéria má praktický prepínač na funkciu vane a sprchy.

Obsah
OBI Deco-Line vaňová batéria Kapilo
rozety
S-prípojky

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Jednopáková miešacia batéria
Montáž na omietku:Áno
Farba:Chróm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,65 kg
Výška:12,2 cm
Šírka:21,4 cm
Dĺžka:17,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore