Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Slezák RAV Vodovodná batéria vaňová/umývadlová SÁZAVA s rozstupom 100 mm, typ 3

Č.výr. 1449115

  • Páčka typu 3
  • S perlátorom
  • S rozstupom batérie 100 mm
Informácie o výrobku
78,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1449115

Vodovodná batéria pre vaňu a umývadlo nástenná s guľatým ramienkom. Táto batéria je vybavená keramickou kartušou o priemere 35 mm (KA3502E). S ramienkom s dĺžkou 29 cm (SR0200E), perlátorom (MA002E) a prepínačom (MD0007). Rozteč batérie 100 mm.

Rad SÁZAVA ponúka výber z troch rôznych typov páčok typu 1, 2 a 3 (foto vyššie). Túto batériu možno kombinovať so sprchovými batériami série SÁZAVA.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Jednopáková miešacia batéria
Farba:Chróm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore