Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Swift Páková sprchová batéria, DN 15

Č.výr. 4361333

  • Grohe SilkMove pre plynulé ovládanie
  • StarLight chrómový povrch
Informácie o výrobku
69,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Viac na tejto stránke

Popis výrobku

Č.výr. 4361333

Swift páková sprchová batéria DN 15 skvele doplní každú kúpeľňu. Keramická kartuša s technológiou GROHE SilkMove 46 mm zabezpečuje jednoduché a plynulé ovládanie objemu a teploty tečúcej vody každom okamihu. StarLight chrómový povrch je extrémne odolný proti povrchovému poškodeniu a zaručuje ľahké čistenie. Batéria ďalej disponuje variabilne nastaviteľným obmedzovačom prietoku, sprchovú výpusťou DN 15 s integrovanou spätnou klapkou a zaistením proti spätnému toku.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Jednopáková miešacia batéria
Montáž na omietku:Áno
Séria:Start Eco
Farba:Chróm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore