Termostatická vaňová batéria, DN 15

Č.výr. 5223128

  • EcoJoy technológia
  • CoolTouch prevedenie
  • SafeStop tlačidlo
  • StarLight chrómový povrch
Informácie o výrobku
 
229,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5223128

Termostatická vaňová batéria DN 15 ponúka ten pravý kúpeľňový zážitok. Vašu dennú očistu začne vždy vodou presne požadovanej teploty, rovnako tak zabraňuje výkyvom teploty vody po celú dobu sprchovania. GROHE EcoJoy technológia zaistí nízku spotrebu vody a perfektný prietok, ktorý ovládate úsporným tlačidlom a individuálne nastaviteľnou úspornou zarážkou. Dve bezpečnostné technológie oceníte predovšetkým s deťmi - GROHE CoolTouch technológia zabraňujúca obareniu príliš horúcim povrchom batérie a GROHE SafeStop bezpečnostné tlačidlo, s ktorým nastavíte teplotu vody maximálne na 38 °C. Batéria sa montuje veľmi ľahko na stenu k prípojkám v stene. Odolný GROHE Starlight chrómový povrch zaručuje ľahké čistenie a dlhodobý lesk. Pre pripojenie sprchovej hadice má batéria štandardný výstup DN 15 v dolnej časti. Obsahuje integrovaný uzáver zmiešanej vody, integrované spätné klapky a zachytávač nečistôt.
Doporučený minimálny tlak vody 1,0 bar.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Armatúra termostatu
Montáž na omietku:Áno
Farba:Chróm
Šetrenie vodou:Áno

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore