Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Amica Kombinovaný sporák 510GE1.23PF(W)

Č.výr. 1328822

  • Kombinovaný sporák so štovrplatničkovou plynovou varnou doskou a elektrickou rúrou s tromi funkciami
  • Bezpečnostné poistky proti úniku plynu a systém OptiGas znižujúci jeho spotrebu
  • Ľahké čistenie rúry vďaka smaltovanému povrchu
Informácie o výrobku
194,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1328822

Kombinovaný sporák Amica 510GE1.23PF s plynovou varnou doskou a elektrickou rúrou energetickej triedy A s tromi programami. Plynové horáky sú vybavené bezpečnostnými poistkami a systémom OptiGas, ktorý znižuje spotrebu plynu. Vnútro rúry je osadené ľahko čistiteľným smaltom. Príkon rúry Amica 510CE1.23P je 2 000W, rozmery sú 50x60x85 cm.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Výkon:2 400 W
Počet varných dosiek:4 ks

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore