Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Amica Kombinovaný sporák SHM 5841 W, 50 cm, biely

Č.výr. 1629138

  • 3 funkcie pečenia
  • Vnútro rúry z ľahko čistiteľného smaltu
  • Plynové horáky s bezpečnostnými poistkami
  • Systém OPTIGAS znižujúci spotrebu plynu až o 12%
  • Rozmery 85 x 50 x 60 cm
Informácie o výrobku
 
209,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 1629138

Amica kombinovaný sporák SHM 5841 W 50 cm vám ponúka 3 programy . Vnútro rúry je z ľahko čistiteľného smaltu, jej dvierka sú z trojitého skla a chránia tak pred popálením. Varná doska so štyrmi plynovými horákmi vybavenými poistkami a úsporným systémom Optigas, ktorý prispôsobuje plameň veľkosti hrnca. Dostupný pre každú rodinu vďaka skvelej cene a úspornej energetickej triede A. Balenie na viacej obsahuje hlboký plech, plytký plech a rošt.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:37,1 kg
Výška:85,0 cm
Šírka:50,0 cm
Dĺžka:60,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore