Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Indukčná varná doska 1 pole

Č.výr. 4779658

  • Pre feromagnetické hrnce s priemerom 12 cm - 20 cm
  • Ochrana proti prehriatiu a vypínacia automatika
  • Výkon: 2 000 W
Informácie o výrobku
29,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4779658

Indukčná varná doska s tlačidlovým ovládaním zabezpečuje rýchle zohriatie jedla vo feromagnetických hrncoch s priemerom od 12 do 20 cm. Varná doska disponuje tlačidlovým ovládaním a štyrmi digitálnymi LED indikátormi. Pomocou desiatich výkonových stupňov je možné regulovať teplotu od 60 °C do 240 °C. Výkon varnej dosky je 2 000 W. Disponuje ochranou proti prehriatiu a automatickou funkciou vypnutia, keď sa hrniec odstráni z varnej dosky. Okrem toho existuje možnosť vopred naprogramovať indukčnú varnú dosku maximálne na 180 minút pomocou funkcie časovača.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Indukčné pole
Výkon:2 000 W
Počet varných dosiek:1 ks
Rozmery a hmotnosť
Výška:6,5 cm
Šírka:28,0 cm
Dĺžka:36,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore