Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Váza Blush Bordeaux sklo 21 cm x priemer 15 cm burgundská červená

Č.výr. 1688837

  • Hodí sa k aktuálnemu trendu Blush Bordeaux
  • Dá sa umiestniť samostatne alebo v kombinácii s rezanými kvetmi a kyticami kvetov
  • Dekorácia do interiérov
  • Zo skla nenáročného na udržiavanie
Informácie o výrobku
 
9,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 1688837

Sklenenú vázu z kolekcie Blush Bordeaux je možné umiestniť buď samostatne, alebo v kombinácii s rezanými kvetmi a kyticami kvetov. Je dekoratívnym prvkom v interiéroch a pôsobivo vynikne na stole, komode alebo polici. Dekorácia je vyhotovená v burgundskej červenej farbe a má hladký povrch. Má priemer 15 cm a výšku 21 cm.

Blush Bordeaux - trendová kolekcia v štýle boudoir
Náš štýl glam vzájomne kombinuje jemné odtiene Blush s elegantnými červenými akcentmi, zamatovými textíliami a mäkkými splývavými látkami. Elegantné akcenty v zlatej farbe dopĺňajú štýl art déco a vytvárajú luxusný vzhľad. Kovové, lesklé a trblietavé prvky vytvoria žiarivé akcenty vo vašom príbytku. Ozdobte si váš domov v štýle glam ušľachtilými materiálmi a doplnkami.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:300 g
Výška:21,0 cm
Šírka:15,0 cm
Dĺžka:15,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore