Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Váza Minimalist Zen sklo 25 cm x priemer 15 cm sivá

Č.výr. 1689322

  • Hodí sa k aktuálnemu trendu Minimalist Zen
  • Na dekoráciu s rezanými kvetmi a kyticami kvetov
  • Dá sa používať v interiéri
  • Zo skla nenáročného na udržiavanie
Informácie o výrobku
10,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Objednať online a nechať si doručiť 

Dodacia lehota 4-6 pracovných dní

Rezervovať & vyzdvihnúť 

Bude pripravené na vyzdvihnutie v predajni Bratislava

Rezervácia nie je možná

Popis výrobku

Č.výr. 1689322

Váza z kolekcie Minimalist Zen je peknou dekoráciou do interiéru a dá sa naplniť kyticami kvetov alebo rezanými kvetmi. Atraktívne miesto nájde na stole, príborníku alebo komode. Je vyrobená zo skla s jednoduchým udržiavaním. Dekoratívna váza je vyhotovená v sivej farbe a má povrch s drážkovanou štruktúrou. Má priemer 15 cm pri výške 25 cm.

Minimalist Zen - trendová kolekcia s ázijským nádychom
Náš minimalistický interiérový trend v štýle japandi harmonicky spája útulnosť a funkčnosť. Čierne detaily na nábytku alebo doplnkoch sa postarajú o optickú hĺbku, ktorá dodá vášmu domovu upokojujúcu atmosféru. Ďalekovýchodné vplyvy a typické ázijské prvky, ako sú kvety čerešne, kombinované s prírodnými materiálmi - vaše vnútorné čchi sa vďaka tomu dostane do rovnováhy. Vytvorte si doma svoju oázu pokoja s našou trendovou kolekciou a odreagujte sa.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,28 kg
Výška:25,0 cm
Šírka:15,0 cm
Dĺžka:15,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore