Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Váza Safari Lodge sklo 22 cm x priemer 16 cm žltá

Č.výr. 1689991

  • Hodí sa k aktuálnemu trendu Safari Lodge
  • Pre aranžmány s rezanými kvetmi a kyticami kvetov
  • Na použitie v interiéri
  • Zo skla nenáročného na udržiavania
Informácie o výrobku
13,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Objednať online a nechať si doručiť 

Dodacia lehota 4-6 pracovných dní

Rezervovať & vyzdvihnúť 

Bude pripravené na vyzdvihnutie v predajni Bratislava

Rezervácia nie je možná

Popis výrobku

Č.výr. 1689991

Váza z kolekcie Safari Lodge je vhodná pre aranžmány s rezanými kvetmi a kyticami kvetov a môže sa použiť v interiéri. Pôsobivo vynikne na odkladacom stolíku, komode alebo polici. Z hľadiska kvality vás bytový doplnok presvedčí výrobou zo skla, ktoré sa jednoducho udržiava. Opticky vytvára moderný vzhľad v žltej farbe. Váza má priemer 16 cm a výšku 22 cm.

Safari Lodge - trendová kolekcia pre atmosféru savany
Divoké zvieratá, obrovské palmy a prírodné materiály v kombinácii s luxusnými, zlatými prvkami - to sú centrálne prvky, ktoré spája náš trend Safari Lodge. Dekoratívne prvky s leopardím vzorom kompletujú vzhľad safari džungle. Pozornosť sa pritom zameriava na trendové farby jari: svetlozelená, šalviová, horčicová a svetložltá. Uspokojte svoju túžbu po dobrodružstve a cudzích krajinách a vneste atmosféru safari do vášho domova.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:885 g
Výška:22,0 cm
Šírka:16,0 cm
Dĺžka:16,0 cm

Podobné produkty

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore