Boltze Dekoratívna sklenená váza Tilla M, zelená, pr. 7,4 x 15,3 cm
Číslo výrobku 2767069Opis výrobku
Číslo výrobku 2767069
Značka Boltze už 60 rokov ponúka špičkové a kvalitné bytové doplnky a darčeky v rôznych trendoch. Medzi najpopulárnejšie trendy patrí priemyselný, škandinávsky, vidiecky alebo moderný štýl. V ponuke značky Boltze nájdete širokú škálu bytových doplnkov, ako sú sviečky, vázy, príbory, riad, lucerny a ďalšie interiérové dekorácie, alebo záhradné dekorácie a ďalšie sezónne predmety, ale aj nábytok, materiál pre domácich majstrov a záhradné centrá. Výrobky Boltze sú vyrábané vždy z kvalitných materiálov. Vyberte si zo širokej ponuky značky Boltze!
Informácie o výrobcovi
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076712236
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Odolnosť proti poveternostným vplyvom: | Nie je odolné proti poveternostným vplyvom |
| Oblasť použitia: | Vnútorný priestor |
| Farba: | Zelená |
| Materiál: | Sklo |
| Výška (cm): | 15,0 cm |
| Priemer (cm): | 7,4 cm |
| Forma: | Okrúhly |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 250 g |
| Výška: | 15,3 cm |
| Šírka: | 7,4 cm |
| Hĺbka: | 15,3 cm |





