Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Panto Vedľajšie vchodové dvere K301-88 plastové 88 x 198 cm, pravé

Č.výr. 1893114

  • Stavebná hĺbka 60 mm
  • Funkčný dizajn s príjemným, jasným vzhľadom
  • Viackomorový systém a zasklenie ISO pre zvýšenú tepelnú izoláciu
  • Vybavené 1-bodovým zámkom
Informácie o výrobku
129,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

8 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1893114

Jednoduché a funkčné vedľajšie vchodové dvere z plastu K 301-88 sú klasikou pre dom a dvor. V kombinácii s jednoduchým oknom ako zdrojom prirodzeného svetla zaujmú dvere osvedčeným dizajnom, ktorý sa v domácnostiach nachádza po celé desaťročia. Okno má sklenený prvok z ozdobného skla Krizet. To mu dodáva dekoratívny vzhľad a slúži ako praktická ochrana súkromia. Optimálna tepelná izolácia - krídlo dverí má 20 mm silnú izolačnú dosku, ktorá je zapustená do rámu krídla viackomorového systému. Tento systém zabezpečuje znížený tok tepla veľkým množstvom uzavretých vzduchových komôr a je obsiahnutý tiež v ráme dverí.

Centrálne sklenené prvky sú tiež vyrobené z ISO zasklenia. Po niekoľkoročnom používaní môže dôjsť k stuhnutiu tesnenia a vytvorenie vstupných bodov pre vzduch a chlad. Aby sa tomu zabránilo, bol model K 301-88 vybavený trvale elastickými tesneniami. Obzvlášť stabilné pre vašu bezpečnosť. Oba sú spojené dvoma dvernými závesmi, ktoré možno v prípade potreby trojrozmerne nastaviť. Bočné vchodové dvere sú vybavené jednobodovým zámkom. Súčasťou dodávky je hliníková podlahová lišta. Potrebné otvory pre zámok a rukovät sú už k dispozícii pre jednoduchú inštaláciu. Vložka zámku a rukoväť je nutné dokúpiť.

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore