Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Plastové vedľajšie vchodové dvere 98 cm x 198 cm K301 ľavé

Č.výr. 1302066

  • Prestaviteľné závesy, 2 ks
  • Plastové, biele
Informácie o výrobku
119,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1302066

Tieto plastové vedľajšie vchodové dvere sú vyrobené z vysoko kvalitného viackomorového systému. Šírka profilu je 70 mm. Dvere sú vybavené tesnením, tepelnoizolačným sklom ISO, izolačnou výplňou, hliníkovým podlahovým prahom a jednobodovým zamykaním. Dvere majú vyvŕtaný priechodný otvor pre kľučku a pre valcovú vložku zámku.Súprava kľučky a profilového valca nie je súčasťou dodávky.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Plast
Doraz:Vľavo
Výška:198 cm
Šírka:98 cm
Blokovanie:1 násobné uzamknutie

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore