Deroma Kvetináč Millennium Vaso popolavo sivý pr. 43,5 x 53,5 cm
Číslo výrobku 2413037Opis výrobku
Číslo výrobku 2413037
Deroma Millennium
Deroma Millennium to sú kvetináče a hrantíky vo vzhľade prírodného kameňa. Vyznačujú sa moderným dizajnom a sú vyrobené z ľahkého a odolného plastu, sú odolné voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom, mrazuvzdorné a recyklovateľné. Zosilnené dvojstenné okraje so solídnymi hranami a pevné vnútorné spoje zaisťujú dlhú životnosť.
Kvetináče Millennium Vaso sú navyše vybavené zásobníkom na vodu, ktorý zaisťuje dostatočný príjem vody pre vaše rastliny. Kvetináče sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a farbách.
Informácie o výrobcovi
NUOVA DEROMA Srl
Corso Magenta 84
20123 Milano
info@deromagroup.com
191942098948,191942105462
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Kvetináče |
| Farba: | Prírodný cement |
| Povrch: | Matná |
| Materiál: | Plast |
| Tvar: | Okrúhly |
| Funkcia zavlažovania: | Bez funkcie zavlažovania |
| Odolnosť voči UV: | Odolné proti UV žiareniu |
| Odolnosť proti poveternostným vplyvom: | Odolné voči poveternostným vplyvom |
| Objem: | 48,0 l |
| Výrobok z recyklovaného materiálu: | Výrobok nie je z recyklátu |
| Priemerný podiel recyklovaného materiálu: | 0 % |
| Rozsah použitia: | Vonku |
| Upevnenie: | Voľne stojace |
| S kolieskami: | S kolieskami (nezaistiteľná) |
| S nožičkami: | Bez pätiek |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,70 kg |
| Výška: | 53,5 cm |
| Šírka: | 43,5 cm |
| Hĺbka: | 43,5 cm |



