Deroma Truhlík Millennium Cassetta antracitový 25 x 59 x 25 cm
Číslo výrobku 1514983Opis výrobku
Číslo výrobku 1514983
Deroma Millennium
Deroma Millennium to sú kvetináče a truhlíky vo vzhľade prírodného kameňa. Vyznačujú sa moderným dizajnom a sú vyrobené z ľahkého a odolného plastu, sú odolné voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom, mrazuvzdorné a recyklovateľné. Zosilnené dvojstenné okraje so solídnymi hranami a pevné vnútorné spoje zaisťujú dlhú životnosť.
Hrantíky Millennium Cassetta sú navyše vybavené zásobníkom na vodu, ktorý zaisťuje dostatočný príjem vody pre vaše rastliny. Hrantíky sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a farbách.
Informácie o výrobcovi
NUOVA DEROMA Srl
Corso Magenta 84
20123 Milano
info@deromagroup.com
191942021717,191942097408
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Nádoby na sadenice |
| Farba: | Antracitová |
| Povrch: | Matná |
| Materiál: | Plast |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Funkcia zavlažovania: | Bez funkcie zavlažovania |
| Odolnosť voči UV: | Odolné proti UV žiareniu |
| Odolnosť proti poveternostným vplyvom: | Odolné voči poveternostným vplyvom |
| Objem: | 26,0 l |
| Výrobok z recyklovaného materiálu: | Výrobok nie je z recyklátu |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,46 kg |
| Výška: | 25,0 cm |
| Šírka: | 59,0 cm |
| Hĺbka: | 25,0 cm |















