Deroma Truhlík Millennium Cassetta antracitový 39 x 99,3 x 37,6 cm
Číslo výrobku 2412971Opis výrobku
Číslo výrobku 2412971
Deroma Millennium
Deroma Millennium to sú kvetináče a truhlíky vo vzhľade prírodného kameňa. Vyznačujú sa moderným dizajnom a sú vyrobené z ľahkého a odolného plastu, sú odolné voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom, mrazuvzdorné a recyklovateľné. Zosilnené dvojstenné okraje so solídnymi hranami a pevné vnútorné spoje zaisťujú dlhú životnosť.
Hrantíky Millennium Cassetta sú navyše vybavené zásobníkom na vodu, ktorý zaisťuje dostatočný príjem vody pre vaše rastliny. Hrantíky sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a farbách.
Informácie o výrobcovi
NUOVA DEROMA Srl
Corso Magenta 84
20123 Milano
info@deromagroup.com
191942097446,191942092182
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Nádoby na sadenice |
| Farba: | Antracitová |
| Povrch: | Matná |
| Materiál: | Plast |
| Tvar: | Obdĺžnikový |
| Funkcia zavlažovania: | Bez funkcie zavlažovania |
| Odolnosť voči UV: | Odolné proti UV žiareniu |
| Odolnosť proti poveternostným vplyvom: | Odolné voči poveternostným vplyvom |
| Objem: | 97,0 l |
| Výrobok z recyklovaného materiálu: | Výrobok nie je z recyklátu |
| Priemerný podiel recyklovaného materiálu: | 0 % |
| Rozsah použitia: | Vonku |
| Upevnenie: | Voľne stojace |
| S kolieskami: | S kolieskami (nezaistiteľná) |
| S nožičkami: | Bez pätiek |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 7,0 kg |
| Výška: | 39,0 cm |
| Šírka: | 99,3 cm |
| Hĺbka: | 37,6 cm |












