Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Karosárska podložka pr. 6,4 mm nerezová oceľ

Č.výr. 3944188

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Veľkoplošné podložky

Popis výrobku

Č.výr. 3944188

Kvalitná LUX-TOOLS karosárska podložka je široká podložka na podloženie skrutkových spojov. Vďaka svojmu špeciálnemu rozloženiu sily chráni dosadaciu plochu skrutiek alebo matíc na konštrukčnom diele pred deformáciami. V porovnaní s ostatnými podložkami majú karosárske podložky obzvlášť široký vonkajší priemer v porovnaní s vnútorným priemerom. Pri vonkajšom priemere 18 mm činí vnútorný priemer 6,4 mm. Robustná podložka je vyrobená z nerezovej ocele. Je vhodná na použitie v interiéri aj vo vonkajšom prostredí, najmä aj vo vlhkých priestoroch, napr. v kúpeľniach alebo na WC. Materiál má dlhú životnosť a nie je chúlostivý na poškriabanie. Jej tvar umožňuje extra veľkú kontaktnú plochu. Hodí sa preto najmä na stavbu karosérií, na sanitárnu a inštalačnú oblasť a na montáž tenkých plechov. Najmä pri mäkkých materiáloch karosárska podložka spoľahlivo zamedzuje vtlačovaniu skrutiek alebo matíc.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ výrobku:Karosárske podložky
Materiál:Ušľachtilá oceľ (A2)
Povrch:Lesklý
Obsah balenia:1 ks
Obsah balenia:220 g
Priemer:6,4 mm
Vonkajší priemer:18 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2 g
Výška:2 mm
Šírka:1,8 cm
Dĺžka:1,8 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore