LUX-TOOLS Karosárska podložka nerezová oceľ A2 pr. 6,4 x 18 mm, 100 ks
Číslo výrobku 3860756Opis výrobku
Číslo výrobku 3860756
Karosárske podložky sa používajú na rozloženie tlaku pri spájaní plechov alebo iných materiálov, zabraňujú poškodeniu spájaného povrchu (napr. prelomenie plechu) a poskytujú pevnejší základ pre skrutku alebo nit. Často sa používajú pri opravách karosérií, v zámočníctve, tesárstve, strojárstve a pri montáži dielov vystavených vibráciám, pričom ich tenký a veľkoplošný dizajn je ideálny na spájanie plechov k sebe. Karosárske podložky majú väčší vonkajší priemer ako štandardné podložky a tenký profil umožňujúci jednoduché použitie na plech.
Nerezová oceľ A2
Oceľ A2 je najčastejšie používaný typ nerezovej ocele na výrobu spojovacieho materiálu, ako sú skrutky, matice, nity a vruty. Je obľúbená pre svoju dobrú odolnosť proti korózii v bežných atmosférických podmienkach av prostredí s vlhkosťou, oxidačných a organických kyselín a mnohých alkalických roztokov. Nie je však vhodná pre prostredie s neoxidačnými kyselinami a chlórom, ako sú bazény alebo morská voda.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874792471
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vápenaté hnojivo: | Montážna podložka pre karosérie |
| Materiál podložiek: | Oceľ |
| Povrch: | Lesklý |
| Obsah balenia: | 100 ks |
| Obsah balenia: | 237 g |
| Vonkajší priemer: | 18 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 g |
| Výška: | 6,0 cm |
| Šírka: | 6,3 cm |
| Hĺbka: | 4,2 cm |



