Vežový ventilátor TV-45-100 čierny 100 cm

Č.výr. 5022454

  • Ventilátor v modernom dizajne s množstvom funkcií
  • S tromi rýchlostnými stupňami a tromi režimami na individuálnu intenzitu vetrania
  • Otáčanie v uhle 60°
  • So 4-stupňovou funkciou časovača
  • Vrátane diaľkového ovládania na komfortnú manipuláciu
Informácie o výrobku
62,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

27 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5022454

Vežový ventilátor TV-45-100 vám stlačením tlačidla zabezpečí blahodarný vánok a svieži vietor.

Praktické funkcie v elegantnom dizajne
Vďaka šikovnej konštrukcii môžete ventilátor harmonicky integrovať do vášho priestorového konceptu: So svojou pozdĺžnou, štíhlou konštrukciou s rozmermi 100 cm x 29 cm x 29 cm (V x Š x H) si nájde miesto aj v malých obývačkách alebo kanceláriách. Pritom optimálne využíva svoju veľkosť a po celej výške zariadenia šíri príjemný prúd vzduchu. Vežový ventilátor boduje aj vzhľadom. V modernom a puristickom dizajne pôsobí dobrým dojmom.

Výkonný a individuálne nastaviteľný
Vežový ventilátor poskytuje výkon 45 W. Okrem toho máte k dispozícii mnoho nastavení na individuálne vetranie podľa vašich želaní: Tri rýchlostné stupne v troch rôznych režimoch (Normal, Nature, Sleeping) vám pomôžu nájsť správne nastavenie pre každú situáciu. Okrem toho je ventilátor oscilačný. To znamená, že jeho lamelová konštrukcia sa neustále otáča zľava doprava a znova späť, čím sa prúd vzduchu rozptyľuje po miestnosti vo veľkorysom uhle 60°.

Komfortné ovládanie
Ventilátor je vyrobený z plastu čiernej farby. Okrem ovládania na samotnom zariadení je k dispozícii aj diaľkové ovládanie. Pomocou neho môžete ventilátor pohodlne zapnúť a vypnúť napríklad z pohovky. Praktický je aj integrovaný časovač, pomocou ktorého si môžete predvoliť čas zapnutia v 4 stupňoch (30 min, 60 min, 120 min, 240 min). Po uplynutí času sa vežový ventilátor automaticky vypne.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Stojanový ventilátor
Výkon:45 W
Diaľkové ovládanie:Áno
Výkyvné:Áno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:3,80 kg
Výška:100,0 cm
Šírka:29,0 cm
Dĺžka:29,0 cm

Ďalšie detaily

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore