VLC Nástenný ventilátor System 100 doba dobehu, 154 x 154 x 90 mm
Číslo výrobku 4307336Opis výrobku
Číslo výrobku 4307336
Nástenný ventilátor VCL System 100 je koncipovaný ako vstavaný ventilátor s priamym odťahom alebo krátkym vedením odpadového vzduchu. Je dimenzovaný pre prevádzku pri okolitých teplotách od +1 do +40 °C. Disponuje nastaviteľnou dobou dobehu. Po zapnutí externého spínača, napr. svetelného spínača, sa ventilátor zapne. Po vypnutí spínača beží ventilátor ďalej v nastavenom čase dobehu 2 až 30 minút. Súčasťou balenia je nástenný ventilátor System 100, upevňovací materiál a návod na obsluhu.
Technické parametre:
Menovité napätie: 230 V
Frekvencia: 50 Hz
Menovitý výkon: 14 W
Stupeň krytia: IP24
Trieda ochrany: II
Otáčky: 2400 ot./min.
Cirkulácia vzduchu max.: 90 m3/h
Tlak vzduchu max.: 35 Pa
Hladina akustického tlaku: 36 dB(A)/3 m
Minimálny priemer potrubia: 100 mm
Maximálna dĺžka potrubia: 500 cm
Pripojené vedenie: NYM-J 3 x 1,5
Nastaviteľná doba dobehu: 2-30 min.
Podrobnejšie informácie nájdete v návode na obsluhu, k dispozícii na stiahnutie v sekcii "DÁTOVÉ LISTY".
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873673344,4007873972218
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Nástenný ventilátor |
| Priemer: | 100 mm |
| Výkon: | 14 W |
| Diaľkové ovládanie: | Nie |
| Výkyvné: | Nie |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 435 g |
| Výška: | 9,0 cm |
| Šírka: | 15,4 cm |
| Hĺbka: | 15,4 cm |









