Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Ventil pre práčku hadicová závitová spojka rohový ventil 21 mm (R 1/2) x 10

Č.výr. 4649372

  • Robustná mosadz
  • Chrómovanie odolné voči poškrabaniu
  • Pripojenie spotrebiča: Závitová prípojka AG 26,4 mm (G 3/4)
  • S poistkou proti spätnému toku
Informácie o výrobku
12,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

8 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4649372

OBI ventil pre práčku umožňuje bezpečné pripojenie práčok alebo umývačiek riadu. Je vhodný pre pitnú vodu a slúži na reguláciu vody. Je vyrobený z robustnej mosadze a má chrómovaný povrch odolný voči poškrabaniu. Ide o praktický rohový ventil. Súčasťou výbavy sú dve rukoväti na oddelené zatvorenie potrubia a prívod do spotrebiča. Rukoväť je pre lepšiu orientáciu vybavená modrým farebným označením. Ventil sa namontuje na už nainštalovanú nástennú prípojku. Nástenná prípojka má vonkajší závit 21 mm (R 1/2). Prípojka pre ďalšie vedenie potrubia, vo forme lisovanej závitovej spojky, má priemer 10 mm. Na pripojenie spotrebiča slúži hadicová závitová spojka so závitom 26,4 mm (G 3/4). Chrómovanou rozetou sa zakryje miesto vstupu rúrky do steny. Ventil je navyše vybavený poistkou proti spätnému toku. Voda preto nemôže zo spotrebiča prúdiť späť do prívodu. Pri ďalšom použití je voda ihneď k dispozícii.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Pripojenie:1/2"
Priemer hadicovej vsuvky:145 mm
Materiál:Mosadz
Povrch:Pochrómovaný
Zamedzovač spätného chodu:Áno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:256 g

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore