Siro Prísavný háčik 2355 kov farba ušľachtilej ocele lesklý
Číslo výrobku 1930502Opis výrobku
Číslo výrobku 1930502
Siro vákuový prísavný háčik 2355 zo zinkového tlakového odliatku s priemerom 50 mm je vhodný na hladké povrchy v oblasti sanity alebo v kuchyni. Je nadčasový, robustný, prakticky flexibilný, odoberateľný a dá sa opakovane použiť. Toto vyhotovenie má ochranné lakovanie, vďaka čomu je vhodné aj pre ľudí s alergiou na nikel. Jednoduchá montáž, podľa priloženého návodu na montáž.
Informácie o výrobcovi
SIRO Beschläge- und Metallwarenfabrik Gesellschaft m.b.H.
Spielfeldstraße 12
4452 Ternberg
office@siro.at
9002843400338
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výška: | 5 cm |
| Šírka: | 5 cm |
| Hĺbka: | 3 cm |
| Materiál stojanu: | Kov |
| Počet háčkov: | 1 ks |
| Max. zaťaženie na hák: | 1 kg |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 67 g |
| Výška: | 5,0 cm |
| Šírka: | 5,0 cm |
| Hĺbka: | 3,0 cm |









