Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Drevený stromček na zavesenie 28 cm x 20 cm x 2,5 cm, 3 varianty triedené

Č.výr. 1891647

  • Výber farieb sa realizuje náhodne
  • Sviatočná dekorácia na vianočné obdobie
  • V klasickej zelenej farbe
  • Do interiéru
Informácie o výrobku
7,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

7 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1891647

Vďaka dekoratívnemu drevenému stromčeku vznikne vianočná atmosféra vo vašom domove. Môžete ho zavesiť na strop alebo umiestniť na stenu. Figúrka predstavuje siluetu vianočného stromčeka s bujným vrcholom a širokým kmeňom. S výškou 28 cm a šírkou 20 cm sa hodí na rôzne spôsoby dekorácie. Hrúbka je 2,5 cm.

Figúrka vianočného stromčeka je vyrobená z robustného materiálu MDF. Vďaka lakovaniu má odolný povrch nenáročný na udržiavanie. Materiál vás navyše očarí svojím prírodným vzhľadom dreva. Kvalita s dlhou životnosťou umožňuje opätovné použitie z roka na rok. Dekoračný prvok môžete použiť predovšetkým v interiéroch.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Ozdoba
Farba:Multi
Materiál:MDF
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:400 g
Výška:28,0 cm
Šírka:20,0 cm
Dĺžka:2,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore