Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LED figúrka stromček a sob 20 LE diód s teplým bielym svetlom

Č.výr. 1891506

  • Na pôsobivú dekoráciu v interiéroch a exteriéroch
  • Jednoduché postavenie na podlahu
  • Z lakovaného pravého dreva
Informácie o výrobku
14,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

7 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1891506

Atraktívna LED figúrka predstavuje modernú dekoráciu na vianočné obdobie. Môžete ju umiestniť na parapet, komodu alebo stôl. Tam šíri sviatočnú atmosféru. Figúrka je určená na používanie v interiéroch. Predstavuje scénu v zasneženom lese s jedľovými stromami a sobom. V siluetách sa nachádzajú malé hviezdy, cez ktoré presvitá svetlo. Figúrka je vyrobená z lakovaného dreva, vďaka čomu vznikne elegantný vzhľad. Materiál sa navyše vyznačuje dlhou životnosťou, vysokokvalitne spracovanú dekoráciu tak môžete každý rok znova postaviť.

So spínačom v podstavci
Vianočná dekorácia je napájaná batériami, vďaka čomu sa dá používať nezávisle od elektrickej siete. Na prevádzku budete potrebovať 3 batérie typu AA, ktoré sú dostupné samostatne. Vďaka integrovanému podstavcu stojí figúrka sama a dá sa jednoducho postaviť. Využíva úspornú LED technológiu, ktorá sa vyznačuje dlhou životnosťou a nízkou produkciou tepla. Ďalšou výhodou je vysoký svetelný výkon bez oneskorenia po zapnutí. Dekoračná figúrka celkovo disponuje 20 pevne zabudovanými LE diódami, ktoré vyžarujú príjemnú, teplú bielu farbu svetla. Na individuálne zapínanie a vypínanie je na spodnej strane k dispozícii spínač.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Technológia:LED
Farba svetla:Teplá biela
Funkcie:Nie
Farba kábla:Priehľadný
Počet svetiel:20 ks
Zdroj prúdu:Prevádzka na batérie
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:258 g
Výška:44,0 cm
Šírka:28,0 cm
Dĺžka:6,0 cm

Ďalšie detaily

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore