Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Nordmann Jedľa v kvetináči 100-120 cm

Č.výr. 1002609

  • V kvetináči
  • Výška 100-120 cm
  • Husté ihličie
  • Symetrické vetve
Informácie o výrobku
20,59 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1002609

Táto jedľa má dlhú životnosť, husté ihličie a krásné symetrické vetvy. Ak chcete krásny vianočný stromček v kvetináči, je táto jedľa tou správnou voľbou.
Ihličnany nemajú radi teplotné šoky a preto pri presune do interiéru je ich potrebné cca. 2 týždne aklimatizovať na vyššie teploty umiestnením do garáže alebo miestnosti s nižšou teplotou. Finálne stanovište stromčeka by malo byť v chladnejšej časti miestnosti, mimo dosahu radiátorov alebo iných zdrojov tepla. Dbajte na to aby vianočný stromček v kvetináči nebol v interiéri viac ako 10 dní. Po sviatkoch ho a týždeň opäť presuňte do garáže alebo do inej nevykurovanej miestnosti kvôli aklimatizácii, po ktorej môžete stromček presunúť na stanovište kde bude po zvyšok roka.

Stromček nebol pestovaný v kvetináči. Je určený len ako vianočná dekorácia a jeho ďaľší rast nie je zaručený.

Rezervovať & vyzdvihnúť

Prípadne môžete Vašu objednávku bezplatne rezervovať online a vyzdvihnúť ju v OBI predajni už do 4 hodín alebo najneskôr v nasledujúci deň otvorenia.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore